Apie laišką, kurio nesiunčiau
Šįryt parašiau laišką žmogui, su kuriuo jau nekalbu. Neissiusiu jo. Ir tai nieko nereiškia — tas laiškas buvo skirtas man, ne jam.
Kartais užtenka tik kažką pasakyti — ne į kažkieno ausį, o į popieriaus tylą. Ten irgi yra adresatas. Jis tik kitoks.